Apartmán Modletice

ubytovanie Slavonice
 

** Apartmán Modletice / ubytovanie Slavonice

Apartmán Slavonice Modletice
Ubytovanie v Južných Čechách : Apartmán Modletice ponúka komfortné ubytovanie, ktoré v sebe spája romantiku minulosti a všetok komfort súčasnosti. Nadštandardne zrekonštruovaná vidiecka usedlosť sa nachádza vo veľmi kľudnej dedinke Modletice len 8km od nádherného renezančního hraničného mestečka Slavonice, na pomedzí medzi dvomi prírodnými rezerváciami Podyjím a Českou Kanadou.

Modletice ubytovanie na súkromí apartmán :
Apartmán pre 4-6 osôb tvorí veľký byt doplnený zimnou záhradou, saunou a bazénom so solárnym prihrievaním, masážnou tryskou! Celý dom je pokrytý vysokorýchlostným internetom wifi. Vnútorné priestory domu sú nefajčiarske. Dve kúpeľne jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou (prenosná perličková masáž) a práčkou, dve TV so SAT. Ubytovanie s psíkom alebo mačičku po dohode.

Apartmán Modletice ubytovanie Slavonice popis :
Menší pokojík s 2 posteľami, veľká obytná dobre vybavená kuchyňa s rozkladacou sedacou súpravou a rozkladacím kreslom, veľká spálňa s manželskou posteľou. Obývacia izba so zimnou záhradou, krbom a eventuálne prespanie pre ďalšie dve osoby. Sauna, ďalšia sprcha a vonkajší bazén. Zastrešená veranda smerom na východ pre raňajky, posedenie v letnej kuchyni s otvoreným ohniskom smerom na západ. Okolo domu terasy a záhrada plná kvetov.

Modletice ubytovanie v súkromí nový apartmán pre DVOCH :
Veľká miestnosť cca 45 m vybavená s vyšším štandardom ako pohodlná garsónka. Nachádza sa v druhom krídle domu so samostatným vchodom a posedením na vlastnej terase. Pekná, mozaikou obložená kúpelňa s vaňou, práčkou a podlahovým vytápením. Kuchynský kút s multifunkčnou rúrou / gril. convektomat, mikrovlny /, chladnička s mrazničkou a chladnička na nápoje, alebo na zeleninu. 2 štandardné lôžka, tretie na veľkej ruskej peci s prístupom po schôdkách, jedálenský stôl a stoličky. Plochá TV s uhlopriečkou 80 cm a satelit. Rezervácie na dátumy od 15.06.2009.

Dovolenka Slavonice Modletice ubytovania apartmá okolie :
Veľké trávnaté pozemky na ktorých sa pasú ovečky sa zvoľna zvažujú k rieke Moravská Dyje. Okolie je veľmi vhodné pre pešiu turistiku, jazdu na bicykloch, lyžiach, hubárčenie. V polovici apartmánu sú elektricky vykurované podlahy a preto ponúka pohodlie pri pobyte v každej ročnej dobe. Bezpečné parkovanie auta je v uzavretom dvore, ktorý voľne nadväzuje na ďalšie pozemky.
Apartmán Slavonice Modletice - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmán Slavonice Modletice - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Slavonice Modletice - možnosť pripojenia na internetApartmán Slavonice Modletice - k dispozícii letná terasaApartmán Slavonice Modletice - krytý bazén v hoteliApartmán Slavonice Modletice - Televizor má príjem satelitných  programůApartmán Slavonice Modletice - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Slavonice Modletice - Izby s vlastnou toaletouApartmán Slavonice Modletice - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: